Ανασυγκρότηση του Περιφερειακού Υπηρεσιακού Συμβουλίου Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π.) Δυτικής Μακεδονίας

Απόφαση 755/16-2-2015 (ΑΔΑ:ΩΙΟ5465ΦΘ3-5Ρ8) της ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας

Ανασυγκροτούμε το Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π. Δυτικής Μακεδονίας ως ακολούθως:

1. Νάστος Γεώργιος, Διευθυντής της Δ/νσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών, Πρόεδρος.
  2. Τζώτζης Ιωάννης, Διευθυντής της Δ/νσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας, Αντιπρόεδρος.
  3. Μήτσιαλος Βασίλειος, Σχολικός Σύμβουλος Ειδικής Αγωγής 14ης Περιφέρειας, Τακτικό μέλος.
  4. Τέρτη Άννα, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ23- Ψυχολόγων του ΚΕ.Δ.Δ.Υ. Κοζάνης, αιρετό μέλος.
  5. Δάλας Εμμανουήλ, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ23- Ψυχολόγων του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης, αιρετό μέλος.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ (αντίστοιχα)

1. Σαββιλωτίδης Κοσμάς, Διευθυντής της Δ/νσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης.
  2. Γκαμπούρας Ιωάννης, Διευθυντής της Δ/νσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης.
  3. Νιάκα Ευγενία, Σχολική Σύμβουλος 1ης Εκπαιδευτικής Περιφέρειας Κοζάνης.
  4. Μαλούτα Ανθή, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ23-Ψυχολόγων του ΚΕ.Δ.Δ.Υ. Κοζάνης
  5. Δασκαλάκη Βασιλική , Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ30-Κοινωνικών Λειτουργών του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς.

Διαβάστε την απόφαση

Διαβάστε την αρχική απόφαση η οποία ακυρώνεται (351/28-1-2015, ΑΔΑ:7ΕΓΔ9-Ι8Ο) της ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας