ΔΔΕ ΚΟΖΑΝΗΣ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΕΔΡΙΟ “ΒΑΛΚΑΝΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΜΕΤΑΒΑΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΑΡΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ” Κοζάνη - 19-22 Σεπτεμβρίου 2019

Η Δ.Δ.Ε. Κοζάνης συμμετέχει στο 1ο Βαλκανικό Συνέδριο Καθαρής Ενέργειας, που θα πραγματοποιηθεί από 19 έως 22 Σεπτεμβρίου 2019 στο Εκθεσιακό Κέντρο στα Κοίλα Κοζάνης,  με συνδιοργανωτές  την Περιφέρεια Δυτικής Μακεδονίας, το Πανεπιστήμιο Δυτικής Μακεδονίας, το Δήμο Κοζάνης, το Επιμελητήριο Κοζάνης, την Αναπτυξιακή Δυτικής Μακεδονίας (ΑΝΚΟ ΑΕ) και το Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογικής Ανάπτυξης (ΕΚΕΤΑ).

Την Κυριακή 22/09/2019 και ώρα 12:00 μ θα παρουσιαστούν σε ειδική τελετή οι συμμετοχές των σχολικών μονάδων και θα βραβευτούν τόσο τα σχολεία όσο και οι μαθητές, που έλαβαν μέρος.

Σας προσκαλούμε να συμμετέχετε στην τελετή βράβευσης.

Η Διευθύντρια Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Π.Ε. Κοζάνης

Δρ Βόντσα Βασιλική