Το νέο Περιφερειακό Υπηρεσιακό Συμβουλίο Ειδικού Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΠΥΣΕΕΠ) Δυτικής Μακεδονίας Με θητεία μέχρι 31-12-2018

Απόφαση 9201/29-12-2016 (ΑΔΑ:68334653ΠΣ-Ι4Ε) της ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας

Συγκροτούμε το Π.Υ.Σ.Ε.Ε.Π. Δυτικής Μακεδονίας ως ακολούθως:

1. Βόντσα Βασιλική, Διευθύντρια της Δ/νσης Β/θμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης, Πρόεδρος.
  2. Γκαμπούρας Ιωάννης, Διευθυντής της Δ/νσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Κοζάνης, Αντιπρόεδρος.
  3. Πατσίδου-Ηλιάδου Μαρίνα, Σχολική Σύμβουλος Ειδικής Αγωγής 7ης Περιφέρειας Θεσσαλονίκης, Τακτικό μέλος.
  4. Δράμα Αγγελική, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ 21- Λογοπεδικών, του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς, αιρετό μέλος.
  5. Δασκαλάκη Βασιλική, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ 30- Κοινωνικών Λειτουργών του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Καστοριάς, αιρετό μέλος.

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ (αντίστοιχα)

1. Μήτσιαλος Βασίλειος, Διευθυντής της Δ/νσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Γρεβενών.
  2. Σαββάκης Κίμων, Διευθυντής της Δ/νσης Α/θμιας Εκπαίδευσης Φλώρινας.
  3. Γκιαούρη Στεργιανή, Αναπληρώτρια Προϊσταμένη του ΚΕΔΔΥ Κοζάνης, Κλάδου ΠΕ23-Ψυχολόγων.
  4. Τέρτη Άννα, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ 23- Ψυχολόγων του ΚΕ.Δ.Δ.Υ. Κοζάνης
  5. Δάλας Εμμανουήλ, Ειδικό Εκπαιδευτικό Προσωπικό κλάδου ΠΕ 23- Ψυχολόγων του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου Κοζάνης.

Η θητεία των τακτικών και αναπληρωματικών μελών του ανωτέρω Συμβουλίου λήγει στις 31-12-2018.

Διαβάστε την απόφαση