Οι υποψήφιοι για το ΑΠΥΣΔΕ Δυτικής Μακεδονίας Ενόψει των εκλογών της 2ας Νοεμβρίου 2016

Απόφαση 6778/10-10-2016 (ΑΔΑ:7ΞΚ34653ΠΣ-7ΩΛ) της ΠΔΕ Δυτικής Μακεδονίας

Ανακηρύσσουμε ως υποψήφιους αιρετούς εκπροσώπους των εκπαιδευτικών Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης για το Α.Π.Υ.Σ.Δ.Ε. Δυτικής Μακεδονίας κατά τις εκλογές της 2ας Νοεμβρίου 2016, τους παρακάτω εκπαιδευτικούς:

1) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

  1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ
  2. ΖΙΩΓΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΚΟΥΡΜΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  4. ΜΑΜΟΥΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ
  5. ΜΠΙΜΠΙΡΗΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
  6. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΣΑΚΟΡΑΦΑ ΜΑΡΙΑ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  8. ΣΙΟΥΖΙΟΥΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  9. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ ΤΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
  10. ΤΣΙΑΟΥΣΗ ΣΤΕΛΛΑ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2) Δ.Α.Κ.Ε./Δ.Ε. (ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ/ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ)

  1. ΓΚΑΤΖΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  2. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  3. ΚΥΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
  4. ΛΙΑΜΠΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  5. ΜΑΚΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
  6. ΜΑΤΙΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  7. ΜΕΛΙΣΣΙΔΟΥ ΖΑΦΕΙΡΕΙΩ ΤΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
  8. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ
  9. ΜΙΧΟΣ ΦΩΤΙΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  10. ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  11. ΠΡΑΠΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  12. ΤΖΑΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗ
  13. ΤΖΗΜΚΑΣ-ΔΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
  14. ΤΣΙΑΛΤΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
  15. ΧΑΤΖΗΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  16. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  17. ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΤΟΥ ΑΝΕΣΤΗ
  18. ΚΟΚΟΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

3) ΕΝΩΤΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ

  1. ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
  2. ΓΡΕΒΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΟΥ ΗΛΙΑ
  3. ΖΑΓΚΛΕ ΑΝΝΑ ΤΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
  4. ΚΑΠΑΡΟΣ-ΤΣΑΦΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  5. ΚΕΡΜΕΝΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ
  6. ΚΟΣΚΟΣΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. ΛΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥ ΝΑΟΥΜ
  8. ΜΠΑΛΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΥ
  9. ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΟΥ ΠΑΝΤΑΖΗ
  10. ΜΠΟΥΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
  11. ΟΡΟΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ
  12. ΠΑΠΑΘΥΜΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  13. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ
  14. ΡΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  15. ΣΜΙΞΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΥ
  16. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4) ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΕΣ ΠΑΡΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΥΣΠΕΙΡΩΣΕΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ

  1. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
  2. ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
  3. ΠΑΡΙΣΣΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ

Διαβάστε την απόφαση με τους υποψήφιους

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Σχολιάστε