Πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος για πλήρωση θέσεων με επιλογή διευθυντών Δημοσίων ΙΕΚ Υποβολή αιτήσεων μέχρι 5-10-2015

Έγγραφο Κ1/151034/25-9-2015 (ΑΔΑ: Ψ4ΦΡ465ΦΘ3-ΚΤ7) του Υπουργείου Παιδείας

Η Γενική Γραμματεία Διά Βίου Μάθησης και Νέας Γενιάς (Γ.Γ.Δ.Β.Μ.Ν.Γ.) καλεί εκπαιδευτικούς της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης με οκταετή τουλάχιστον εκπαιδευτική υπηρεσία, από το διορισμό τους σε σχολεία της Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης η οποία θα αποδεικνύεται από αντίστοιχο πρόσφατο αναλυτικό πιστοποιητικό υπηρεσιακής κατάστασης, να υποβάλλουν αίτηση για την πλήρωση με επιλογή πέντε (5) θέσεων Διευθυντών στα ακόλουθα Δημόσια Ι.Ε.Κ.

ΦΥΛΗΣ
ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
ΑΠΟΚΟΡΩΝΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΙΣΤΙΑΙΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλουν αίτηση υποψηφιότητας για τη διαδικασία επιλογής εντός αποκλειστικής προθεσμίας η οποία άρχεται από 25 Σεπτεμβρίου 2015 ημέρα Παρασκευή και λήγει 5 Οκτωβρίου 2015 ημέρα Δευτέρα.

Το έντυπο της αίτησης